İLETİŞİM 05053338959
DUYURU
2019-2020 YILI BESYO VE SPOR LİSESİ YETENEK SINAVLARI HAZIRLIK ÇALIŞMALARIMIZ BAŞLIYOR. ERKEN KAYIT İMKANLARINDAN YARARLANMAK İÇİN BİZE ULAŞIN LÜTFEN.

BESYO KURSLARIMIZ

 

İzmir de BESYO hazırlık kursu ve spor lisesi hazırlık kursu arıyorsanız doğru yerdesiniz.Yetenek sınavlarına hazırlık kurslarımız hakkında bilgi almak için bu sayfayı inceleyebilirsiniz.

 

          

 

Hazırlık Kursumuzun Amacı

 

BESYO (Spor Akademisi) hazırlık kursumuzda ve spor lisesi hazırlık kursumuzda ortak bir amaç güdüyoruz.

Amacımız sporun içinde olan, bu alanda gelişimini tamamlamak isteyen ve gelecekte bunu kullanarak geçimini sağlamayı düşünen bireylere yardımcı olmak,spor lisesi yetenek sınavı ve BESYO yetenek sınavı öncesinde öğrencilerde olumlu yönde ciddi farklar yaratmaktır.

Kursumuz ile birlikte, tüm üniversitelerin BESYO (Spor Akademisi) yetenek sınavlarına ve yine tüm spor liselerinin yetenek sınavlarına;

 

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

 

Çünkü biz 18 yıllık tecrübemizle İzmir’de BESYO ve Spor Lisesi yetenek sınavı hazırlıkta en uygun ücreti alarak,sınav koşullarına uygun çalışmalarla,alanında uzman antrenörler eşliğinde çalışmalarımızı yapmaktayız.

 

Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz?

İzmir’de BESYO yetenek sınavlarına hazırlık kursu ya da İzmir’de spor liseleri yetenek sınavlarına hazırlık kursu arıyorsanız mutlaka bize ulaşın. Bizimle iletişime geçmek için;

Telefon numaramız :

Sosyal medya hesaplarımız:

Elektronik posta adresimiz:

Çalışma yerlerimiz:

Çalışma yerlerimize İzmir’in her yerinden toplu taşım araçlarıyla kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

Öğrencilerimizin Başarıları

BESYO hazırlık kursu ve spor lisesi hazırlık kursunda iddialıyız.

Hazırlık kursumuz ile yetenek sınavlarına hazırlanan başarılı öğrencilerimizi sitemizin Başarılar kısmından görebilirsiniz.

 

Sizleri de 35 YILDIZ AKADEMİ BESYO Hazırlık Kursları’nda aramızda görmek isteriz!